Met de auto

E19 vanuit Antwerpen: uitrit nr. 4 St.-Job- in-’t-Goor, richting Brecht volgen en na 5 km pijlen naar abdij (men kan ook de aanduidingen ‘firma Luyckx’ volgen)
E19 vanuit Breda: uitrit nr. 3 Brecht, richting Brecht en dan richting St. Antonius/Schilde (men kan ook de aanduidingen ‘firma Luyckx’ volgen)
E34 vanuit Eindhoven: uitrit nr. 21 Wechelderzande, richting Oostmalle en dan Brecht.
E313 vanuit Hasselt: uitrit nr. 19 Massenhoven, richting Halle en dan Brecht.

Trein

Het dichtste station is Noorderkempen (Brecht) op 6,5 km van de abdij. Dit ligt op het traject Antwerpen Centraal – Rotterdam (kwart vóór elk uur) of Antwerpen Centraal – Noorderkempen (3’ na elk uur, enkel op weekdagen).Zie website van NMBS

Bus

Er is een bushalte aan de poort van de abdij – halte “Abdij OLVrouw van Nazareth” – voor wie een flexbus van De Lijn besteld. Werkwijze sinds 01/07/2025: een flexbus bestel je via De Lijn Flex-app, of via de website delijn.be/flex, of telefonisch op 015 40 88 88. (Dit vervangt Hoppin)Je geeft start- en aankomstlocatie in, met vertrek- of aankomstuur, en krijgt meteen hun voorstel van rit, met richt uur. Op de dag zelf krijg je een bericht met preciezer ophaal uur.

De flexbus komt je ofwel rechtstreeks ophalen aan station Noorderkempen, ofwel aan een halte op de lijn 60 (bv. halte Brecht Sternhoven op de Schotensteenweg, 3,6 km van de abdij) of op de lijn 69 (bv. halte Brecht Biest op de Gasthuisstraat, 4,8 km van de abdij). In dit geval stellen ze dus eerst een lijnbus voor en het laatste traject met de flexbus.